Mrkojevići nastavili jesenju bajku!
U nedjelju, 14. novembra 2021.godine, u sali Srednje stručne škole u Baru, odigran je treći turnir Druge odbojkaške lige za žene.
Konačni rezulatati, grupa “D” :
Mrkojevići – Luka Bar 2 3:0 (25:23, 25:18, 25:16)
Luka Bar 2 – Lovćen 2:1 (25:6, 18:25, 25:20)
Mrkojevići – Lovćen 3:0 (25:19, 25:15, 25:19)
Tabela:
| Poz. |
Klub |
Bod |
| 1 | Mrkojevići | 15 |
| 2 | Luka Bar | 8 |
| 3 | Lovćen | 4 |
Za Mrkojeviće su nastupale:
Sanela Jonuzi, Alena Kadić, Ajla Beharović, Lejla Pedić, Amina Žigović, Anja Đurđević, Šejla Arabelović, Saida Erović, Laria Vuković, Anđela Čabrilo, Adelisa Vukić, Mihana Škretović i Ema Perazić.
Trener: Elvir Bajramović
Omladinski odbojkaški klub „Mrkojevići“ se zahvaljuje ŽOK „Luka Bar“ na pomoći u organizaciji i tehničkoj podršci tokom današnjeg turnira.
