Odbojkašice Mrkojevića u novoj sportskoj opremi !

Omladinski odbojkaški klub „Mrkojevići“ je promovisao nove dresove i sportske majice, u godini koja će ostati upamćena po prvom nastupu u seniorski rang takmičenja.

Mrkojevići će u nastavku sportske sezone imati novu garnituru dresova crveno-bijele kombinacije, kao i sportskih majici crne i crvene kombinacije.
Dresove je finansirao Savjet Muslimana Crne Gore kroz godišnje aktivnosti portala „Glas Mrkojevića“ koji je medijskom kompetencijom pomogao klubu da postane bitan dio sportskog i društvenog žvota u Crnoj Gori.
Sportske majice su donacija našeg mještanina, Senada Vulića i njegove firme „RST Vulić“.

Iz Omladinskog odbojkaškog kluba „Mrkojevići“ nisu krili oduševljenje:
„U svojoj kolekciji naši članovi će imati nove sportske majice i dresove, i na taj način ćemo biti još više autentični i prepoznatljiviji.

Zahvaljujem se Sabriji Vuliću koji je usmjerio sredstva od Savjeta Muslimana Crne Gore, kao i Alenu Pelinkoviću koji pomaže promociji našeg kluba putem portala „Glas Mrkojevića“. Iskrenu zahvalnost dugujemo i mom prijatelju Senadu Vuliću koji je donirao sportske majice. Želja nam je da upotpunimo naš sportski stajling u vidu torbi, rančeva, čarapa, znojnica. Pozivam privredna društva i pojedince da pomognu naš klub“, stoji u saopštenju.

“Sretan sam kada vidim da je mladost Mrkojevića ovako udružena u jednom  sportskom kolektivu koji nosi ime ovog kraja i uspješno se takmiči. Moja je želja da se klub širi, da raste broj članova i da se stvaraju novi uspjesi. Savjet je i do sada pomagao Odbojkaškom klubu Mrkojevići , a vjerujem da ćemo imati snage da i dalje koliko moćžemo budemo dio ove priče.”, izjavio je Sabrija Vulić.

Omladinski odbojkaški klub „Mrkojevići“ je promovisao nove drsove i sportske majice, u godini koja će ostati upamćena po prvom nastupu u seniorski rang takmičenja.

Sportske majice su donacija našeg mještanina, Senada Vulića i njegove firme „RST Vulić“.

Uručivanju sportske opreme su prisusvovali članovi kluba sa trenerima Elvirom Bajramovićem i Vukašinom Radoševićem, član UO kluba Amir Mačkić, kao i prijatelji kluba Sabrija Vulić, Alen Pelinković i Senad Vulić.

Poslednju utakmicu za ovu godinu Mrkojevići će odigrati 18. decembra na gostovanju u Kotoru protiv Gimnazijalca u meču osmine finala kupa Crne Gore za odbojkašice.

Please follow and like us:

Podjelite objavu putem telefona:

Pravila komentarisanja:

Poštujući načelo demokratičnosti, kao i pravo građana da slobodno i kritički iznose mišljenje o pojavama, procesima, događajima i ličnostima, u cilju razvijanja kulture javnog dijaloga, na Portalu nijesu dozvoljeni komentari koji vrijeđaju dostojanstvo ličnosti ili sadrže prijetnje, govor mržnje, neprovjerene optužbe, kao i rasističke poruke. Nijesu dozvoljeni ni komentari kojima se narušava nacionalna, vjerska i rodna ravnopravnost ili podstiče mržnja prema LGBT populaciji. Neće biti objavljeni ni komentari pisani velikim slovima i obimni "copy/paste" sadrzaji knjiga i publikacija.Zadržavamo pravo kraćenja komentara.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Facebook
Instagram