Samra Pelinković u dresu Berana trese mreže

Izvor: CDM

Male fudbalerke Akademije Berane potvrdile talenat i protiv Crvene zvezde, pogledajte Samrine i Milenine golove kraj Marakane

Akademija Berane – relativno novi fudbalski klub – radi velike stvari za ženski fudbal u Crnoj Gori.

Osim što ima izuzetno talentovane mlade igračice, koje su prve i u Razvojnoj i u U16 ligi, ulaže mnogo i na usavršavanje i promociju.

Samra Pelinković

Tako su male Beranke minulog vikenda bile gošće u Srbiji, gdje su odigrale i dva prijateljska meča, protiv vršnjakinja iz Crvene zvezde i kragujevačkog Radničkog.

 

Djevojčice Saše Rakovića i njegovih saradnika ostavile su odličan utisak i potvrdile talenat – to se vidi i iz golova koje su protiv Crvene zvezde postigle Samra Pelinković i Milena Čukić.

 

Please follow and like us:

Podjelite objavu putem telefona:

Pravila komentarisanja:

Poštujući načelo demokratičnosti, kao i pravo građana da slobodno i kritički iznose mišljenje o pojavama, procesima, događajima i ličnostima, u cilju razvijanja kulture javnog dijaloga, na Portalu nijesu dozvoljeni komentari koji vrijeđaju dostojanstvo ličnosti ili sadrže prijetnje, govor mržnje, neprovjerene optužbe, kao i rasističke poruke. Nijesu dozvoljeni ni komentari kojima se narušava nacionalna, vjerska i rodna ravnopravnost ili podstiče mržnja prema LGBT populaciji. Neće biti objavljeni ni komentari pisani velikim slovima i obimni "copy/paste" sadrzaji knjiga i publikacija.Zadržavamo pravo kraćenja komentara.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Facebook
Instagram